KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6662374
nr 666 2374
Etsning
signerad, -86, Landskap, 19x29
Utrop:
100 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 8 november 2010
kl 17:32:22
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr
700 kr
1.000 kr
800 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.700 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.100 kr
2.300 kr
2.300 kr